Hakkımızda

Kumlama Sektörünün Lideri

Kumlamayla temizlik alanında yılların tecrübesiyle hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yüzlerce metre kare alan çalışmalarımızla çözüm ortağınızız. 

image7

Uzman Ekip

Kumlama - Hassas Kumlama İşinde uzman kadromuzla en temiz ve en yeni yüzeyleriniz için çalışıyoruz. Uzun yıllardır sektörde bulunan her yeniliğe ve tekniğe hakim personelimizle işlerinizde hızlı ve pratik sonuçlar üretiyoruz.

image8

Son Teknoloji

Son teknoloji ekipmanlarla sizin için çalışıyoruz. Hassas kumlama işlemleriniz hata kaldırmaz, işi uzmanına bırakın. Hızlı, pratik ve makul çözümler üretiyoruz. 

Hassaskumlama.com

Kumlama, hassas kumlama, mikro hassas kumlama, sulu kumlama, buharlı kumlama, sodalı kumlama, metal kumlama, ahşap kumlama, heykel kumlama, doğal taş kumlama, gemi kumlama, tekne kumlama, çatı kumlama, kubbe-minare kumlama, ekolojik yüzey temizliği, ekolojik temizlik alanlarında kumlama yapan firmalar lideri ve sektörün öncüsü profesyonel hizmet.

Bize Ulaşın

Ücretsiz keşif ve bilgi almak için bize ulaşın

hassaskumlama.com

fa restorasyon ve mimarlık inş son tic ltd şti yıldız mah sinanpaşa mescidi sokak mert apt k 1 d 1 beşiktaş istanbul 34300, istanbul TR

(0212) 500 2874

Çalışma Saatleri

Bugün açık

09:00 – 17:00